Nasza oferta:

Pokazy kulinarne online

W związku z utrudnieniami spowodowanymi pandemią, wychodzimy naprzeciw potrzebom -
proponujemy bezpieczne, zdalne pokazy kulinarne transmitowane na żywo przez Internet!
W ten sposób możemy przygotować np. wspólne pieczenie chleba lub warsztaty kulinarne dla dzieci.

Oferujemy pokazy i warsztaty kulinarne w wykonaniu popularnych aktorów, celebrytów oraz znanych kucharzy prowadzących w telewizji swoje programy. Ugotować dla Państwa mogą również uczestnicy, a także finaliści niezwykle popularnych show o charakterze kulinarnym, takich jak: „MasterChef”, „Hell’s Kitchen”, „Top Chef”, „Ugotowani”.

W naszej ofercie znajdą Państwo również znane osoby, które nie gotują w sposób profesjonalny, ale poprzez swoją wiedzę lub charakterystyczną rolę zagraną w popularnym filmie czy serialu, w znakomity sposób uświetnią swoją osobą imprezę (np. konkurs, konferencję lub promocję nowego produktu).

Posiadamy dużo autorskich propozycji, np: „Pokaz gotowania na olbrzymiej patelni”, „Pizza-Burger Show”, „Kreatywne warsztaty kulinarne dla dzieci”.

Warianty:
Pokaz kulinarny z degustacją (eventy w centrach handlowych, imprezy plenerowe) – gwiazda przygotowuje 3-5 potraw, pokazując oraz wyjaśniając sposób ich przyrządzania. Po ugotowaniu każdej z nich widzowie są częstowani porcjami degustacyjnymi. W przerwach każdy chętny może sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z prowadzącym. Rodzaje potraw są zazwyczaj dopasowane do charakteru Państwa imprezy (np. Święto Kaszy, Święto Karpia, Święto Ziemniaka itp.).

Zamknięty pokaz kulinarny (spotkania integracyjne, bankiety, team-building) – gwiazda prowadzi pokaz dla zamkniętego grona osób. Show może mieć charakter warsztatów i wspólnej zabawy – uczestnicy mają do wykonania zadania indywidualne lub są podzieleni na grupy, które ze sobą rywalizują. Pozytywnie wpływa to na rozwój wzajemnych relacji i zmusza do współpracy!

Nasze atrakcje nie muszą być drogie! Jesteśmy elastyczni i potrafimy dopasować się do Państwa możliwości finansowych. W celu precyzyjnej kalkulacji prosimy o kontakt:
– mailowy: biuro@pokazykulinarne.com
lub
– telefoniczny: 604 349 905, 728 801 721.

Show świetnie sprawdza się podczas:

Zobacz nasze autorskie propozycje:

Nowość!

Strefa chilloutu składa się z kameralnego koncertu na żywo
(wybranego przez Państwa lub proponowanego przez nas wykonawcy),
a także pokazu kulinarnego (wszystko o odpowiedniej tematyce).
Całość zakończona jest wspólną degustacją przygotowanego dania.

Pokaz gotowania
na olbrzymiej patelni

Najczęściej zamawiany pokaz na imprezy plenerowe!

Rewelacyjna atrakcja kulinarna zarówno latem, jak i zimą…

Znakomity show kulinarny, a do tego kilkaset porcji pysznego jedzenia dla publiczności. To może być hit Państwa imprezy plenerowej!

Bitwa na dwie
lub trzy
olbrzymie patelnie

Zapraszamy Państwa do wspólnej kulinarnej zabawy,
w czasie której przygotujemy na Państwa oczach wyjątkowe dania… A wszystko za sprawą znakomitych Szefów Kuchni, dla których gotowanie
to nie tylko zawód, ale prawdziwa pasja.

Warsztaty pieczenia chleba lub pierników

Warsztaty pieczenia mają pokazać, że wypiekanie jest czymś bardzo przyjemnym i przy odrobinie pracy możemy spędzić czas miło, pożytecznie, przy okazji sprawiając niespodziankę naszym bliskim. Goście będą mogli przygotowywać przeróżne chleby, np. ekologiczne, z dodatkami oraz według staropolskich przepisów, jak również upiec pachnące pierniki, które następnie sami udekorują.

Pokaz gotowania zupy
w wielkim kotle

Gotowanie zupy w wielkim kotle, prowadzone przez kucharzy z programów „MasterChef”, „Hell’s Kitchen” i „Top Chef”. W szczególności polecamy zupy rybne, tajskie, z owocami morza, a także te nasze, polskie. Jesteśmy otwarci również na Państwa propozycje. Nasi kucharze mogą przygotować nawet 2500 porcji degustacyjnych!

Kreatywne warsztaty kulinarne dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są wyjątkową okazją
do odkrywania nowych smaków, poznawania zapachów i eksperymentowania z naturalnymi składnikami używanymi na co dzień w kuchni.

„Smaki Gruzji”

Muzyczno-kulinarny show w wykonaniu specjalnych gości oraz zespołu prezentującego gruzińską muzykę. Program przybliży Państwu kulturę, tradycje
oraz kuchnię tego wspaniałego kraju.

„Gdybym był bogaty”

Znakomity pokaz – niebanalna propozycja łącząca żydowską sztukę kulinarną z muzyką wykonywaną
na żywo przez nietuzinkowy zespół.

Pieczenie w starożytnych tandyrach

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalny, efektowny, rzadko spotykany pokaz pieczenia w starożytnych piecach tandyrach.

Turnieje kulinarne

Lato i jesień to najlepsza pora na plenerowe gotowanie. Proponujemy Państwu „Bitwę na dwie ogromne patelnie” oraz „Bitwę na cztery grille”,
czyli „Turnieje Kulinarne”, które są idealną propozycją na dni miast, imprezy okolicznościowe (np. „Turniej Sołtysów”, „Dni Produktów Regionalnych” itp.) oraz rodzinne.

Bicie rekordów kulinarnych

Przedstawiamy Państwu nową, rewelacyjną atrakcję kulinarną – bicie rekordów w wielkości gotowanej potrawy. Wykorzystując zestawy naszych olbrzymich plenerowych urządzeń gastronomicznych,
dajemy Państwu możliwość przyrządzenia
np. największej jajecznicy, najdłuższej kiełbasy, największego placka ziemniaczanego lub racucha.

„Pizza-Burger Show”

Jedna z naszych najnowszych atrakcji – warsztaty przygotowywania i pieczenia pizzy oraz smażenia pysznych hamburgerów! Biorący udział poznają sposób na przygotowanie super spodów do pizzy, dowiedzą się, jakie mięso najlepiej pasuje na hamburgery, a także – które dodatki pasują do obu potraw.

Catering​

Proponujemy cateringową obsługę wszelakich  eventów, spotkań oraz uroczystości.
Nasi kucharze przygotują przekąski lub dania cieszące podniebienia wszystkich Gości!

Kącik zdrowego żywienia

Proponujemy porady certyfikowanego dietetyka. Prowadząca – Katarzyna Gąsior – bierze udział w eventach tematycznych, gdzie prowadzi konsultacje, wykonuje pomiar składu ciała na profesjonalnym sprzęcie, a także szkoli ludzi.

Świąteczne pokazy kulinarne

Pragniemy umilić Państwa spotkania naszymi kulinarnymi atrakcjami. Proponujemy pokazy gotowania świątecznych potraw na olbrzymiej patelni
lub w wielkim kotle, a także warsztaty pieczenia aromatycznych pierników czy chleba.