Hit sezonu! 

Gotowanie zupy
w wielkim kotle

Jeden z najczęściej wybieranych pokazów kulinarnych!

Gotowanie zupy w wielkim kotle może być prowadzone przez kucharzy z programów „MasterChef”, „Hell’s Kitchen” i „Top Chef”.
W szczególności polecamy zupy rybne, tajskie, z owocami morza, a także te nasze, polskie. Czekamy również na Państwa propozycje. Nasi kucharze mogą przygotować nawet 2500 porcji degustacyjnych!

Gotowanie zupy w wielkim kotle

Gotowanie zupy w wielkim kotle może być prowadzone przez kucharzy z programów „MasterChef”, „Hell’s Kitchen” i „Top Chef”.
W szczególności polecamy zupy rybne, tajskie, z owocami morza, a także te nasze, polskie, jak grzybowa, pomidorowa czy żurek.
Możliwe jest także gotowanie wszelakich gulaszów i potraw „jednogarnkowych”.
Czekamy również na Państwa propozycje!
Jeżeli chodzi o ilość porcji – nie martwcie się, starczy dla wszystkich. Nasi kucharze mogą przygotować nawet 2500 porcji dla zgromadzonych.
Kocioł jest naprawdę pojemny, posiada własną konstrukcję i palenisko. Podczas show szefowie kuchni przygotowują wszystkie produkty, po kolei dodając składniki. Opowiadają o kuchni, zdradzają kulinarne ciekawostki przydatne każdemu i odpowiadają na pytania. Super atrakcyjny show gwarantowany!

Warsztaty pieczenia chleba

Pokaz gotowania w wielkim kotle doskonale komponuje się z warsztatami pieczenia chleba. Taką też formę najczęściej wybierają nasi Klienci. Połączenie doskonale sprawdza się jako uatrakcyjnienie imprez plenerowych, w szczególności dożynek.

Aby sprawdzić aktualną promocję cenową
na oba pokazy, skontaktuj się z nami: